Baltas mumijus (brakshun)

Kur kas retesnis nei juodasis Mumijo, yra baltoji jo versija, Rusijoje žinoma kaip Akmenų Aliejus (stone oil) – Baltasis Nemirtingumo Akmuo.

Ši ūmi mineralo sandara yra randama dažniausiai kalnų, uolų plyšiuose. Renkamas rytiniuose ir vakariniuose Sajano kalnuose, Sibire. Taip pat rytų Sibire, Mongolijoje ir Kinijoje. Burmoje jis yra vadinamas „Chao-Tui“ (kalnų kraujas), Mongolijoje ir Tibete „Brakshun“ arba „Brag-Shun“ (uolų sultys). Kiniečių mitologijoje Akmens Aliejus yra vadinamas – Nemirtingųjų Maistas.

Akmens Aliejaus medicininės žinios ir galimybės yra žinomos jau kurį laiką įeina į Tradicinę Kiniečių Mediciną. Taip pat rytų Sibiro, Mongolijos, Tibeto ir Burma liaudies medicinoje žinoma kad ši priemonė padeda sutvarkyti įvairius kūno / proto / sielos negalavimus tokius kaip: kraujavimas, nudegimai, virškinimo sistemos problemos, lūžę kaulai. Taip pat naudojamas vėžio ir diabeto kontrolei ir išvalymui. Kūno mineralų balansavimui iki harmonijos ko pasekoje blokai atsipalaiduoja ir energija pradeda laisvai tekėti.

Klinikiniai Akmens Aliejaus panaudojimai

Klinikinės studijos atskleidė šokiruojančius rezultatus. Vienoje vietinėje Sibiro ligoninėje (operacijų skyriuje), grupė 12 pacientų su labai sunkiais , sudėtingais kaulų lūžiais (taip pat pažeistais nervais ir arterijomis) testavo Akmens Aliejų. Kiekvienas pacientas gaudavo Akmens Aliejaus ir vandens mišinį tris kartus per dieną. Gan greitai po kelių x-ray skanavimų be abejonių aiškiai matėsi grandiozinė audinių regeneracija ir kaulų augimas. Visi jie baigė gydymą trimis savaitėmis anksčiau nei tie kurie buvo gydomi įprastinėmis praktikomis. Jokių šalutinių reakcijų nebuvo pastebėta.

Yra labai pozityvios informacijos apie poveikį širdies būklei gerinti, uždegimams ir virškinimo sistemos augliams sutvarkyti.

** Akmens Aliejaus spektrografo analizė, atlikta cheminių mokslų tyrimų institute prie Kazakstano mokslų akademijos, rodo 49 mikro elementus.

 

Kaip naudoti baltą Mumijų

Gerti 2 – 3 dienas savaitėje. 0,5 g išmaišyti 1,5 - 3 litruose vandens (virinto arba distiliuoto).
Ir išgerti per dieną.

Pasirinktą dieną sumažinti maisto valgymą ir susikoncentruoti į balto mumijaus gėrimą. Tarpuose gerti ir tyrą vandenį.