Shilajit 100 % (Mumijus) Milteliu pavidale

Mumijo (shilajit) natūraliai aukštai kalnuose susidaranti medžiaga, kurios junginyje yra 71-89 mineralai ir mikroelementai. Be to, mumijuje yra iki 36% vertingų ir nepakeičiamų baltymų bei amino rūgščių (cisteino, lizino, gliutamininės rūgšties, glicino, serino, tirozino, tironino, metionino, leucino ir kt.).
Būtent tokia elementų gausa ir būtent tokiame junginyje ir lemia platų mumijaus poveikį bei paaiškina jo, kaip gyvybinės energijos užtaiso, galią kiekvienam organizmui.

Mumijus dėl sugebėjimo vienareikšmiškai prisitaikyti prie kiekvieno žmogaus biologinės būklės, yra klasifikuojamas kaip adaptogenas.
Adaptogenai – tai augalų grupė, kuri kaupia tam tikras medžiagas, kurios teigiamai veikia organizmą, apsaugo jį nuo aplinkos stresorių, gerina nervinių impulsų sklidimą centrinėje nervų sistemoje.

Mumijo (shilajit) - pagrindą sudaro fulvo rūgštis.
Fulvo rūgštys tampa vienu iš svarbiausių atsakymų sprendžiant XXI amžiaus žmonių sveikatos problemas.
Mokslininkai ir gydytojai visame pasaulyje atranda neįtikėtiną jų potencialą.
Be fulvo rūgščių, kaip be oro, saulės ir vandens gyvybė iš viso negali egzistuoti, nes būdamos tarsi tiltu į negyvosios gamtos į gyvąją, jos paverčia mineralines medžiagas aktyviais biokompleksais, vienintele forma, kokia per ląstelių membranas mineralai gali patekti į mūsų organizmą, kad būtume sveiki ir energingi.
Ir tai tik viena iš fulvo rūgščių paskirčių, o jų yra daug: 
Perneša maistingas medžiagas bei vaistus per ląstelių membranas į vidų.Stipriausias organinis elektrolitas. Atstato elektrocheminį balansą. Kaip "mini-baterijos" fulvo rūgštys pakrauna ląstelių membranas ir padidina energiją, darbingumą, ištvermę, fizines jėgas. Reguliuoja organizmo pH. Didina deguonies pasisavinimą ir mažina organizmo rūgštingumą. Detoksikatorius. Suriša sunkiuosius metalus ir toksinus bei pašalina juos iš organizmo. Imunomoduliatorius. Stiprina imuninę sistemą. Aktyvina maistingąsias medžiagas, enzimų sistemą.Stipriausias natūralus antioksidantas ir laisvųjų radikalų surišėjas (laisvieji radikalai ardo ląstelių membranas, sukelia uždegimines reakcijas ir ankstyvą organizmo senėjimą). Pagreitina baltymų apykaitą, DNR ir RNR sintezę. Aktyvuoja ir normalizuoja mikroflorą, padeda virškinimui. Mažina odos sudirginimus, alergines reakcijas, saulės nudegimus ir vabzdžių įkandimų simptomus. Mumijo (shilajit) - tai viena geriausių naturalių priemonių strijų gydymui. Pažeistą odą patartina tepti mumijaus tirpalu apie 3 mėnesius.

Keletas Mumijaus (shilajit) savybių:
Senėjimą lėtinantis, teikiantis ilgaamžiškumo;
Balansuoja svorį, mažina persivalgymo troškimą;
Puikus fulvinės ir humino rūgščių šaltinis;
Malšina stresą, gerina miego kokybę;
Palaiko hormonų pusiausvyrą;
Normalizuoja cukraus lygį kraujyje;
Gerina maisto medžiagų, vitaminų ir maisto papildų įsisavinimą;
Stiprina imuninę sistemą.

Mumijų siūloma vartoti ne tik vyresniems ar įvairių ligų kamuojamiems, bet ir kasdien aktyviai dirbantiems ir norintiems gerą savijautą išsaugoti žmonėms bei vaikams.
Reguliariai ir teisingomis dozėmis vartojant mumijų organizmas aprūpinamas daugeliu būtinų vitaminų ir mikroelementų (siliciu, auksu, natriu, kalciu, geležim, nikeliu, titanu, chromu, variu, aliuminiu, cinku, bariu, manganu ir kt.; jų homeopatiškai mažos dozės veikia kaip stimuliatoriai).
Mumijus rekomenduojamas ne tik atsistatymo periodu – po operacijų, hepatito, širdies-kraujagyslių ligų (infarkto, insulto), bet ir sveikiems žmonėms. Vartojant mumijų sumažinama imunodeficitinių būsenų rizika, kas padeda įgyti stiprią sveikatą, žvalumą ir aktyvumą ilgiems metams.

Mumijaus vartojimas neturi šalutinio poveikio.
Jis nesukelia alergijos.
Jo neįmanoma perdozuoti.

Kaip naudoti Mumijų?

Galima 0.2-1.5 gr. ištirpinti 0.5-2 l. vandenyje ir išgerti.

Galima 0.2-0.5 gr. ištirpinti vandenyje arba augalų hidrolatuose ir įtrinti į kūną.

Galima 0.2-2 gr. ištirpinti vandenyje ir naudoti kaip kompresus.

Galima 1 gr. ištirpinti 4-5 l. vandens ir laistyti daržą, gėles, augalus, medžius. (kas 2-4 savaites).

Galima 0.5 gr. sumaitinti gyvūnui, tiesiai į burną ar su maistu (max 40 c, šilumos).

Galima 1-2 gr. ištirpinti 100-150 ml. vandens ir įtrinti galvos odą, plaukus, ir palaikyti 30-60 min. ir nuplauti švariu vandeniu.

Galima 2-10 gr ištirpinti 50-100 ml. ir supilti šį tirpualiuką į naują šampuno pakuotę.

Galima 1 gr. ištirpinti 2-4 l. vandens ir naudoti tą vandenį purškimui namų augalams, daržo augalams, medžiams. (kas 1-3 savaites).

Galima 1-2 gr. ištirpinti 100 ml. vandenyje ir pasidaryti veido kaukę, nuplauti po 20-40 min švariu vandeniu, taipogi strijų vietas, ar kitas norimas kūno vietas, kurias norime, pagrąžinti, atgaivinti, pagydyti.

Galima 0.2-0.4 gr. ištirpinti 50-100ml vandens, būtinai virintame atvėsintame arba distiliuotame (savo ir pažįstamų, NEPIRKTI iš vaistinių ar panašių korporacijų) ir šį tirpaliuką lašintį į nosį, ar į ausis.

0,2 gr - maždaug 1/5  arbatinio šaukštelio;
0,5 gr - maždaug trečdalis arbatinio šaukštelio;
1 gr - du trečdaliai  arbatinio šaukštelio.

Kiekiai priklauso nuo poreikių. Niekuo nesiskundžiantys žmonės gali suvalgyti apie 0,2 gr  per dieną. Žmonės turintys sveikatos bėdų gali suvalgyti nuo 0,5 iki 1 gramo per dieną ar daugiau.

Vartoti mumijų galima ir prieš valgį, ir po valgio, ir net valgio metu.
Derinkite mumijaus naudojimą kartu su sveika mityba, sportu, gerkite daug vandens, laiku eikite miegoti ir jūs sulauksite puikių rezultatų.
Mumijaus negalima kaitinti (max 40 c, celsijaus laipsnių). 

Mūsų tiekiamas mumijus atkeliauja tiesiai iš Altajaus Rusijoje, jis yra patikrintas ir 100 proc. stiprumo.

Butu labai malonu, jei paliktumėte savo atsiliepimą mūsų facebook puslapyje, atsiliepimų skyltyje:

Jei turite klausimų, rašykite mums!

Būkite sveiki!

Krepšelis